Genel Laboratuvar Cihazları

Santrifüjler (Centrifuges)

Büyük hacimli veya çok sayıda tüpün santrifüj edilmesi için gereken uygulamalar için tasarlanmış olan santrifüjlerimiz farklı ekipmanlar ile örneğin 1.5 ml’lik tüpleriniz ve benzer ölçekteki gereçlerin istenilen hız (rotor değeri), zaman ve sıcaklık derecesiyle başarıyla gerçekleştirir.

 

 

Awel ürünlerine ait internet sayfası için tıklayınız.
MPW ürünlerine ait internet sayfası için tıklayınız.

Ultrasonikatörler (Ultrasonicator homogenizers)

Ultrasonik hücre parçalayıcıları ve homojenizatörleri, yüksek güç seviyelesi, hassas enerji uygulaması ve sıcaklık kontrolünü ve kompakt yapısıyla hem kullanımı kolay hem de güvenilirdir. Bazı modelleri düşük hacimli uygulamalar için taşınabilir yapıdadır.
Ürünlere ait internet sayfası için tıklayınız.

Ultrasonik temizleyici (Ultrasonic cleaning baths)

Dijital kontrol paneli ve güç izleme özelliği ile ultrasonik temizleyicilerimiz sizlere kolay programlanabilir ve 40kHz’lik temizlik sağlar. Uyku modu sayesinde, bir döngü tamamlandığında veya 15 dakika içinde herhangi bir tuşa basılmadığında üniteyi kapatır. Üstelik karıştırma, hücre parçalama, katıları sıvılarda çözme ve çok daha fazla uygulama için idealdir.
Ürünlere ait internet sayfası için tıklayınız.

Otoklavlar (Autoclaves)

Laboratuvarlar, klinikler, üretim ve ilaç endüstrisi için özel olarak üretilmiş otoklavlar ile her sektörde kullanilabilecek hacim ve özelliklerdeki ihtiyacınızı sağlıyoruz. Bu kapsamda 25 litreden 8000 litreye kadar farklı özelliklerdeki otoklavlara Alman markası Zirbus güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Otoklavların tamamı paslanmaz çelikten yapılmıştır.
Ürünlere ait internet sayfası için tıklayınız.

Donmalı kurutucular (Freeze dryers)

Donmalı Kurutucular, laboratuarlarının liyofilizasyon ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Tarafımızdan masaüstü ve mobil konsol modelleri sağlanmaktadır. -80°C’ye kadar ulaşabilen kollektörler ile 50 litreye kadar farklı kapasitelerdeki modellerimiz mevcuttur.
Ürünlere ait internet sayfası için tıklayınız.

Sprey kurutucular (Spray dryers)

Sprey kurutucularımız; ısıya duyarlı sıvılar, süspansiyonlar, süt, yumurta, tanen ve ilaçlar gibi yapışkan sıvıların kurutulması için kullanılan kurutma ve partikül üretimi özelliği olan cihazlardır. Gıda sektörünün yanı sıra yakıtların, ara ürünlerin (intermediates), sabun tozunun ve inorganik tuzların kurutulması için de kullanılır. Farklı modelleri ile kompakt ve sanayi tipi modelleri bulunmaktadır.
Ürünlere ait internet sayfası için tıklayınız.

Döner buharlaştırıcılar (Rotary evaporators)

Döner buharlaştırıcılarımız, biyolojik, farmasötik, kimyasal, gıda ve diğer küçük ölçekli alanlar için kullanılabilir. Pompaların içerisindeki su defalarca kullanılabilecek şekilde tasarlanmış olup vakum pompaları, diyaframlı pompalar, düşük sıcaklık çevrimli (vakum) pompalar, dolaşımlı soğutucu, sabit sıcaklıkta sirkülasyonlu, düşük sıcaklıkta soğutma sıvısı dolaşım pompası gibi modelleri vardır. Bunlar ek olarak ürünlerin diğer bileşen sistemleri tarafımızdan temin edilebilmektedir.
Ürünlere ait internet sayfası için tıklayınız.