Laboratuvar Kabinleri

PCR kabinleri (PCR cabinets)

UV PCR kabinleri biyolojik tehlikelerden (kontaminasyon) çalışmalarınızı korumak için geniş UV koruma alanı sunmaktadır. Standart UV PCR ve HEPA sistemleri olmak üzere iki çeşidi mevcuttur. Standart UV kabinlerinden, çalışma istasyonlarına kadar tüm kabin ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekteyiz.
Ürünlere ait internet sayfası için tıklayınız.

UV kabinler (UV cabinets)

UV İnkübatörü, hassas sıcaklık kontrolü ve fan desteği ile düzenli UV kaynağı sağlamak üzere tasarlanmıştır. İnkübatörümüz tezgah üstü alanda kullanılmaya uygun şekilde desteklenmiştir.
Ürünlere ait internet sayfası için tıklayınız.

Çeker ocaklar (Fume hoods)

Laboratuar davlumbazlarımızın (fume hoods) başlıca özelliği zehirli duman, buhar ve tozlara karşı lab personelin korunması için güvenli havalandırma sistemi sağlamaktır. İkinci bir fonksiyonu ise fiziksel bariyer olarak kimyasal dökülmeler ve yangınlara karşı korumaktır. Filtre desteği ile kontaminasyonlara karşı korumalı modellerimiz de mevcuttur.

Biyo-güvenlik kabinleri (Bio-safety cabinets)

Biyo-güvenlik kabinlerimiz laminar hava akışı ve HEPA filtreleme kullanarak personel, ürün ve çevre koruması sağlamaktadır. Ergonomik olarak tasarlanmış tezgah üstü ve konsol modellerimiz, yüksek güvenlikli hava devirdaim sistemleriyle desteklenmektedir.