Nükleik Asit Belirleme ve Analizi

PCR cihazları (PCR instruments)

Termal Döngü Düzenleyici( Thermal Cycler) ile PCR aralıklarını LCD ekran ile düzenleyip, sıcaklıkları hassas sensörler yardımı ile ayarlayabilirsiniz.
Gerçek Zamanlı PCR (Real time PCR), nitel ve nicel analizler için geliştiripmiş olup; RNA ekstraksiyonu, RNA kalitesini ve miktarını analiz etme gibi RNA izolasyonundaki adımlar için kullanılmaktadır.
Kuru Banyo ve Blok Isıtıcı (Dry bath and Block heater), PCR plakalı ısıtıcılar, 1.5 ml tüpler ve birçok hacimdeki örnekleriniz için sallama ve çalkalama özellikleriyle birlikte hassas ısı ayarı sağlayarak ürününüzü hazırlamanıza yardımcı olur.
Su banyosu (Water bath), mikroişlemci kontrollü su banyoları, ürünlerinizin hazırlanması için hassas sıcaklık ayarlarını sağlar. Korozyona ve kimyasal hasara karşı dayanıklı, paslanmaz çelik iç hazneye sahiptir.
Ürünlere ait internet sayfası için tıklayınız.

UV çapraz bağlayıcılar ve UV öte bağlayıcılar (UV crosslinkers & UV translinkers )

UV çapraz bağlayıcılar (UV crosslinkers), malzemelerin UV ışığına maruz kalması için düzenli bir yoğunluk sağlar. DNA’yı bir ortama (medium) bağlamak için kısa dalga ultraviyole enerjisi kullanan bir pozlama aracıdır.
UV öte bağlayıcılar (UV translinkers), kısa dalga ultraviyole CL-1000 Çapraz Bağlayıcı ve Çapraz Bağlayıcı dolabına yerleştirilmiş bir UV transilluminatör içerir.
Ürünlere ait internet sayfası için tıklayınız.

Elektroforez ve blotting sistemleri (Electrophoresis & blotting systems)

Tam boyutlu yatay ve dikey hücreleri, elektro-blotting sistemleri, yarı kuru blotting sistemleri ve diğer ürünleri sağlamaktayız. Rutin yatay ve dikey elektroforez için güç kaynağı mevcuttur. DNA ve RNA için ideal, çeşitli boyutlardaki nükleik asit elektroforez sistemleri bulunmaktadır. Blotlama sistemimiz, karışık bir nükleik veya protein molekül popülasyonu içerisindeki spesifik molekülleri tanımlamak için jel elektroforezinin ardından boyut fraksiyonlaması için mükemmeldir. MS, electroblotter, tank transfer sistemleri ve yarı kuru transfer sistemlerini içermektedir. İzoelektrik odaklama, comet testi (tek hücreli jel elektroforezi için), selüloz asetat elektroforez, denatüre gradient elektroforez, jel kurutucu ve cool küp gibi özel uygulamalar ve aksesuarlar içeren ürünlerimiz mevcuttur.
Ürünlere ait internet sayfası için tıklayınız.

Güç kaynakları (Power supplies)

Güç kaynaklarımız, DNA, RNA ve protein elektroforezinin yanı sıra blotting için idealdir. Güç kaynağı, rutin yatay ve dikey elektroforez için mevcuttur. Elektrik sistemleri güvenli ve kullanıcı dostu yazılımlarla desteklenmiştir ve yüksek performans, uzun ömürlü ve kompakt boyutlara sahiptir.
Ürünlere ait internet sayfası için tıklayınız.