Vitaliter Destek ve Danışmanlık Hizmetleri

Araştırmacılar için Bilimsel Projeler Desteği

Bilimsel projelerinizin istatistiksel analizlerini yapmakta, informatik çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca, deney düzeneklerinin planlanması, hazırlanması ve geliştirilmesinde yardımcı olmaktayız. Mühendisilik alanlarında test düzeneklerin geliştirilmesi, sınanması ve analizlerinin yapılmasını sağlamaktayız.
Lisansüstü düzeyde çalışmalarını gerçekleştiren ekip üyelerimiz ve de iletişimde bulunduğumuz laboratuvarların üyeleri ile gerçekleştireceğiniz ortak çalışmalar sayesinde bilimsel projelerinizin hızla ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Girişimciler için Ar-Ge Projeleri Danışmanlığı

vit_rndAr-Ge projesi oluşturma ve yürütme sürecinde sistem tasarımı, deney düzeneği kurulumu, planlama, optimizasyon ve verim artırımı gibi konularda lisansüstü düzeyde eğitime sahip ekip üyelerimiz ve bağlantıda bulunduğumuz akademisyenlerle birlikte danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.
Böylelikle karşınıza çıkacak sorunları belirleyebilir, projelerinizi oluşturup, mevcut projelerinizde iyileşme sağlayabilirsiniz.

Yatırımcılar için Proje Değerlendirmesi

vit_controlÖzellikle yaşam bilimleri (biyoloji, moleküler biyoloji, biyomühendislik, genetik) ve mühendislik (makine, havacılık) temelli projelerin uygulanabilirliğini ve olası sorunlarını belirleyerek yatırım yapmayı düşündüğünüz projelerin değerlendirmesini gerçekleştirmekteyiz.
Ekibimiz, alanlarında uzman, lisansüstü seviyede eğitime sahiptir. Bağlantıda bulunduğumuz akademisyenlerin de görüşlerini alarak hazırlayacağımız raporlar sayesinde doğru yatırımlar yapmanıza yardımcı olmaktayız.

Destek ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen iletişime geçiniz.